Kampe
Nybolig Park er sammen med Taastrup Idrætspark (TIP) klubbens hjemmebane. Det er også her vores dejlige klubhus ligger.
Dagens hjemmekampe
Maj 2024
|
|||||||
8.
onsdag
|
|
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår • Pulje 4
NyBolig Park
|
|
NyBolig Park
|
|||
8.
onsdag
|
|
U15 Piger 2 (09) Forår • Pulje 2
NyBolig Park
|
|
NyBolig Park
|
|||
8.
onsdag
|
|
8:8 M+32 2 - Forår • Pulje 4
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
Dagens udekampe
Maj 2024
|
|||||||
8.
onsdag
|
|
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår • Pulje 4
Jernløse Hallen
|
|
Jernløse Hallen
|
|||
8.
onsdag
|
|
U17 Drenge 3 (07) Forår • Pulje 2
Såby Stadion
|
|
Såby Stadion
|
Kommende hjemmekampe
Kommende udekampe
Maj 2024
|
|||||||
8.
onsdag
|
|
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår • Pulje 4
Jernløse Hallen
|
|
Jernløse Hallen
|
|||
8.
onsdag
|
|
U17 Drenge 3 (07) Forår • Pulje 2
Såby Stadion
|
|
Såby Stadion
|
|||
9.
torsdag
|
|
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|||
11.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 16
Brøndby Stadion
|
|
Brøndby Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 17
Brøndby Stadion
|
|
Brøndby Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj • Pulje 2
Kirke Hyllinge Stadion
|
|
Kirke Hyllinge Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj • Pulje 6
NyBolig Park
|
|
NyBolig Park
|
|||
11.
lørdag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj • Pulje 1
Ringsted Stadion
|
|
Ringsted Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 15
Brøndby Stadion
|
|
Brøndby Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 16
Brøndby Stadion
|
|
Brøndby Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj • Pulje 7
Avedøre Stadion
|
|
Avedøre Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj • Pulje 2
Kirke Hyllinge Stadion
|
|
Kirke Hyllinge Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 11. maj • Pulje 4
NyBolig Park
|
|
NyBolig Park
|
|||
11.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 15
Brøndby Stadion
|
|
Brøndby Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 11. maj • Pulje 4
NyBolig Park
|
|
NyBolig Park
|
|||
11.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj • Pulje 6
NyBolig Park
|
|
NyBolig Park
|
|||
11.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 17
Brøndby Stadion
|
|
Brøndby Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj • Pulje 6
NyBolig Park
|
|
NyBolig Park
|
|||
11.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 15
Brøndby Stadion
|
|
Brøndby Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 16
Brøndby Stadion
|
|
Brøndby Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj • Pulje 7
Avedøre Stadion
|
|
Avedøre Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj • Pulje 2
Kirke Hyllinge Stadion
|
|
Kirke Hyllinge Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj • Pulje 2
Kirke Hyllinge Stadion
|
|
Kirke Hyllinge Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj • Pulje 6
NyBolig Park
|
|
NyBolig Park
|
|||
11.
lørdag
|
|
Serie 4A - Forår • Pulje 3
Langbjergskolen
|
|
Langbjergskolen
|
|||
12.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 10
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|||
12.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 11
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|||
12.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|||
12.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj • Pulje 6
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
12.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj • Pulje 7
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
12.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 9
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|||
12.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 10
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|||
12.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 11
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|||
12.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj • Pulje 2
Sportspladsen i Syd
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|||
12.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj • Pulje 6
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
12.
søndag
|
|
U14 Drenge 4 (10) Forår • Pulje 2
Rebæk Idrætspark
|
|
Rebæk Idrætspark
|
|||
12.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 9
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|||
12.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 10
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|||
12.
søndag
|
|
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj • Pulje 1
Greve Idræts Center
|
|
Greve Idræts Center
|
|||
12.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj • Pulje 6
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
12.
søndag
|
|
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj • Pulje 1
Greve Idræts Center
|
|
Greve Idræts Center
|
|||
12.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj • Pulje 6
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
12.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|||
12.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj • Pulje 7
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
12.
søndag
|
|
U19 Drenge Mester (05-06) Forår • Pulje 2
Stadion Vest
|
|
Stadion Vest
|
|||
12.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 10
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|||
12.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 11
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|||
12.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj • Pulje 7
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
12.
søndag
|
|
U17 Drenge Mester (07) Forår • Pulje 1
Bagsværd Stadion
|
|
Bagsværd Stadion
|
|||
12.
søndag
|
|
U15 Piger 2 (09) Forår • Pulje 2
Gladsaxe skole
|
|
Gladsaxe skole
|
|||
13.
mandag
|
|
Træningskamp 55+ 8-mands • Pulje 1
Sportspladsen i Syd
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|||
14.
tirsdag
|
|
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår • Pulje B
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm Idrætspark
|