Menu

Bestil dommer

image

 

Bemærk !!

Dommer er først påsat når det fremgår af kamplisten.

Liste over kampe der har fået påsat dommere kan ses her

----------------------- ----------------------- ----------------------- ----------------------- ----------------------- -----------------------

;
;
;
;
;
;
;
;
Kommende hjemmekampe
December 2022
10.
lørdag
09.10
Taastrup FC
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Tølløse 10/12 • Pulje 2
Tølløse Hallen
Fløng-Hedehusene Idræt
Tølløse Hallen
10.
lørdag
10.20
Taastrup FC
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Tølløse 10/12 • Pulje 2
Tølløse Hallen
Ølstykke FC (3)
Tølløse Hallen
10.
lørdag
11.00
Taastrup FC
-
Herrer
U15
Træningskamp U15 Drenge Mester • Pulje 1
Gadehaveskolen kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
Gadehaveskolen kunstgræs
10.
lørdag
11.15
Taastrup FC
-
Herrer
U15
Træningskamp U15 Drenge 2 • Pulje 1
NyBolig Park - Kunstgræs
KFUM BK, Roskilde
NyBolig Park - Kunstgræs
10.
lørdag
11.50
Taastrup FC
-
Kvinder
Senior
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 3
Møllegårdhallen
Orient GI
Møllegårdhallen
10.
lørdag
13.10
Taastrup FC
-
Kvinder
Senior
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 3
Møllegårdhallen
Albertslund BS 72
Møllegårdhallen
10.
lørdag
13.30
Taastrup FC
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Tølløse 10/12 • Pulje 3
Tølløse Hallen
Ølstykke FC (2)
Tølløse Hallen
10.
lørdag
14.30
Taastrup FC
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Tølløse 10/12 • Pulje 3
Tølløse Hallen
Benløse IF (3)
Tølløse Hallen
11.
søndag
09.00
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Birkevang
Herstedøster IC
Birkevang
11.
søndag
09.00
Taastrup FC (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 7
Lillevang Idrætscenter kunst
Fløng-Hedehusene Fodbold
Lillevang Idrætscenter kunst
11.
søndag
09.00
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 2
NyBolig Park
Vanløse
NyBolig Park
11.
søndag
09.00
Taastrup FC (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Fløng-Hedehusene Fodbold
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
11.
søndag
09.00
Taastrup FC
-
Herrer
U8
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
NyBolig Park
Vindinge IF
NyBolig Park
11.
søndag
09.00
Taastrup FC (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 5
Ejby Stadion
Vordingborg IF
Ejby Stadion
11.
søndag
09.30
Taastrup FC (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 4
Smørum Idrætscenter
Hvidovre IF
Smørum Idrætscenter
11.
søndag
09.30
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
Karlslunde IF
Strøbyhallen Kunstgræs
11.
søndag
09.30
Taastrup FC (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 7
Lillevang Idrætscenter kunst
Himmelev-Veddelev BK
Lillevang Idrætscenter kunst
11.
søndag
09.30
Taastrup FC
-
Herrer
U9
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 5
Borup Stadion, kunstgræs
Borup IF
Borup Stadion, kunstgræs
11.
søndag
09.30
Taastrup FC
-
Herrer
U9
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
Ishøj IF
Ballerup Idrætspark
11.
søndag
09.30
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Taastrup FC (1)
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
11.
søndag
09.30
Taastrup FC
-
Herrer
U8
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 8
Karlslunde Stadion
Ringsted IF (1)
Karlslunde Stadion
11.
søndag
09.30
Taastrup FC
HHT
Herrer
Senior
Herresenior Futsal • Pulje 3
Tune Hallen
Herlufsholm GF (1)
Tune Hallen
11.
søndag
10.00
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøbyhallen Kunstgræs
11.
søndag
10.00
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Birkevang
Hareskov IF (1)
Birkevang
11.
søndag
10.00
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 2
NyBolig Park
Frederiksværk Fodbold Klub
NyBolig Park
11.
søndag
10.00
Taastrup FC
-
Herrer
U9
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
Greve Fodbold
Ballerup Idrætspark
11.
søndag
10.00
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Fløng-Hedehusene Fodbold
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
11.
søndag
10.00
Taastrup FC
-
Herrer
U8
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
NyBolig Park
Hellas
NyBolig Park
11.
søndag
10.30
Taastrup FC
-
Herrer
U9
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
HFC's Klubhus
Haslev FC
HFC's Klubhus
11.
søndag
10.50
Taastrup FC
HHT
Herrer
Senior
Herresenior Futsal • Pulje 3
Tune Hallen
Albertslund IF (2)
Tune Hallen
11.
søndag
11.15
Taastrup FC
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (09) VinterBOLD • Pulje 5
NyBolig Park - Kunstgræs
Karlslunde IF
NyBolig Park - Kunstgræs
11.
søndag
12.40
Taastrup FC
-
Herrer
U14
Træningskamp U14 Drenge Mester • Pulje 1
NyBolig Park - Kunstgræs
LSF
NyBolig Park - Kunstgræs
Kommende udekampe
December 2022
10.
lørdag
09.50
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Tølløse 10/12 • Pulje 2
Tølløse Hallen
Taastrup FC
Tølløse Hallen
10.
lørdag
10.00
Albertslund IF
-
Herrer
M+55
Træningskamp 55+ 8-mands • Pulje 1
Albertslund Stadion Kunstgræs
Taastrup FC
Albertslund Stadion Kunstgræs
10.
lørdag
12.20
Svogerslev BK (2)
-
Kvinder
Senior
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 3
Møllegårdhallen
Taastrup FC
Møllegårdhallen
10.
lørdag
12.50
Ejby IF 1968
-
Kvinder
Senior
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 3
Møllegårdhallen
Taastrup FC
Møllegårdhallen
10.
lørdag
13.00
Greve Fodbold
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Tølløse 10/12 • Pulje 3
Tølløse Hallen
Taastrup FC
Tølløse Hallen
10.
lørdag
14.00
Bramsnæs FB
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Tølløse 10/12 • Pulje 3
Tølløse Hallen
Taastrup FC
Tølløse Hallen
11.
søndag
08.30
Vindinge IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 7
Lillevang Idrætscenter kunst
Taastrup FC (1)
Lillevang Idrætscenter kunst
11.
søndag
09.00
Brøndbyernes IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 4
Smørum Idrætscenter
Taastrup FC (1)
Smørum Idrætscenter
11.
søndag
09.00
Glostrup
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
Taastrup FC (2)
Strøbyhallen Kunstgræs
11.
søndag
09.00
Køge BK (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 5
Borup Stadion, kunstgræs
Taastrup FC
Borup Stadion, kunstgræs
11.
søndag
09.00
BSF
-
Herrer
U9
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
Taastrup FC
Ballerup Idrætspark
11.
søndag
09.00
Køge BK (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Taastrup FC (2)
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
11.
søndag
09.00
Karlslunde IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 8
Karlslunde Stadion
Taastrup FC
Karlslunde Stadion
11.
søndag
09.00
Ølstykke FC
UHT
Herrer
Senior
Herresenior Futsal • Pulje 3
Tune Hallen
Taastrup FC
Tune Hallen
11.
søndag
09.30
Ishøj IF (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Birkevang
Taastrup FC (2)
Birkevang
11.
søndag
09.30
Brøndbyernes IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 2
NyBolig Park
Taastrup FC (2)
NyBolig Park
11.
søndag
09.30
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Taastrup FC (1)
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
11.
søndag
09.30
Vanløse (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
NyBolig Park
Taastrup FC
NyBolig Park
11.
søndag
09.30
Ejby IF Fodbold
-
Herrer
U10
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 5
Ejby Stadion
Taastrup FC (1)
Ejby Stadion
11.
søndag
10.00
Skjold
-
Herrer
U16
Træningskamp U16 Drenge 2 • Pulje 1
Ryparken Idrætsanlæg
Taastrup FC
Ryparken Idrætsanlæg
11.
søndag
10.00
LSF
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 4
Smørum Idrætscenter
Taastrup FC (1)
Smørum Idrætscenter
11.
søndag
10.00
Vindinge IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 5
Borup Stadion, kunstgræs
Taastrup FC
Borup Stadion, kunstgræs
11.
søndag
10.00
Køge BK (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Taastrup FC (1)
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
11.
søndag
10.00
Albertslund IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 5
Ejby Stadion
Taastrup FC (1)
Ejby Stadion
11.
søndag
10.00
Køge BK
-
Herrer
U9
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
HFC's Klubhus
Taastrup FC
HFC's Klubhus
11.
søndag
10.10
Albertslund BS 72 (2)
UHT
Herrer
Senior
Herresenior Futsal • Pulje 3
Tune Hallen
Taastrup FC
Tune Hallen
11.
søndag
10.30
Avedøre IF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 2
NyBolig Park
Taastrup FC (2)
NyBolig Park
11.
søndag
10.30
Sorø Freja
-
Herrer
U8
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 8
Karlslunde Stadion
Taastrup FC
Karlslunde Stadion
11.
søndag
10.50
Karlslunde IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 5
Karlslunde Stadion
Taastrup FC
Karlslunde Stadion
11.
søndag
11.00
Ringsted IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
HFC's Klubhus
Taastrup FC
HFC's Klubhus
11.
søndag
11.20
Karlslunde IF
UHT
Herrer
Senior
Herresenior Futsal • Pulje 3
Tune Hallen
Taastrup FC
Tune Hallen
11.
søndag
16.00
Bagsværd BK (1)
-
Herrer
U17
U17 Drenge 3-4 (06) VinterBOLD • Pulje 3
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Taastrup FC 2
Bagsværd Stadion Kunstgræs