Menu

Bestil dommer

image

 

Bemærk !!

Dommer er først påsat når det fremgår af kamplisten.

Liste over kampe der har fået påsat dommere kan ses her

----------------------- ----------------------- ----------------------- ----------------------- ----------------------- -----------------------

;
;
;
;
;
;
;
;
Dagens hjemmekampe
September 2021
25.
lørdag
09.55
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 25. september • pulje 9
NyBolig Park
Orient GI
NyBolig Park
25.
lørdag
10.00
Taastrup FC
3 - 1
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (10) Efterår • Pulje 4
NyBolig Park
Fårevejle BK
NyBolig Park
25.
lørdag
10.00
Taastrup FC (4)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 9
NyBolig Park
Karlslunde IF (3)
NyBolig Park
25.
lørdag
10.00
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 25. september • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Greve Fodbold (2)
Himmelev Idrætspark
25.
lørdag
10.00
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 25. september • Pulje 2
Kirke Hyllinge Stadion
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Kirke Hyllinge Stadion
25.
lørdag
10.25
Taastrup FC (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 9
NyBolig Park
Greve Fodbold (3)
NyBolig Park
25.
lørdag
10.25
Taastrup FC (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 10
NyBolig Park
RB 1906 (1)
NyBolig Park
25.
lørdag
10.45
Taastrup FC (1)
livescore
8 - 2
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 2
NyBolig Park
BSF
NyBolig Park
25.
lørdag
10.45
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 25. september • pulje 9
NyBolig Park
Vallensbæk IF
NyBolig Park
25.
lørdag
10.50
Taastrup FC (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 10
NyBolig Park
Karlslunde IF (1)
NyBolig Park
25.
lørdag
10.50
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 25. september • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
BK Friheden
Himmelev Idrætspark
25.
lørdag
10.54
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 25. september • Pulje 6
NyBolig Park
Ejby IF Fodbold (2)
NyBolig Park
25.
lørdag
11.00
Taastrup FC
livescore
0 - 6
Kvinder
Senior
Kvindesjællandsserien - Efterår • Pulje 1
Tåstrup Idrætspark
Ølstykke FC
Tåstrup Idrætspark
25.
lørdag
11.00
Taastrup FC
Spillet
Kvinder
U7
U7 piger 3-mands (15-16) - 25. september • Pulje 2
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 mands Bane E
Lyngby Boldklub 1921
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 mands Bane E
25.
lørdag
11.15
Taastrup FC (4)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 9
NyBolig Park
Greve Fodbold (3)
NyBolig Park
25.
lørdag
11.15
Taastrup FC (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 10
NyBolig Park
Karlslunde IF (2)
NyBolig Park
25.
lørdag
11.30
Taastrup FC
0 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (08) Efterår • Pulje 1
NyBolig Park - Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
NyBolig Park - Kunstgræs
25.
lørdag
11.40
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 25. september • Pulje 2
Kirke Hyllinge Stadion
FC Holte
Kirke Hyllinge Stadion
25.
lørdag
12.00
Taastrup FC
livescore
1 - 1
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 2
Tåstrup Idrætspark
Næstved I.F.
Tåstrup Idrætspark
25.
lørdag
12.05
Taastrup FC (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 9
NyBolig Park
RB 1906 (2)
NyBolig Park
25.
lørdag
12.05
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 25. september • Pulje 2
Kirke Hyllinge Stadion
Kirke Hyllinge IF
Kirke Hyllinge Stadion
25.
lørdag
12.35
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 25. september • Pulje 4
NyBolig Park
KFUM BK, Roskilde
NyBolig Park
25.
lørdag
13.25
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 25. september • Pulje 4
NyBolig Park
Albertslund BS 72
NyBolig Park
Dagens udekampe
September 2021
25.
lørdag
10.00
Karlslunde IF (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 10
NyBolig Park
Taastrup FC (3)
NyBolig Park
25.
lørdag
10.00
Greve Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 25. september • Pulje 6
NyBolig Park
Taastrup FC
NyBolig Park
25.
lørdag
10.20
Farum BK (1)
Spillet
Kvinder
U7
U7 piger 3-mands (15-16) - 25. september • Pulje 2
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 mands Bane F
Taastrup FC
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 mands Bane F
25.
lørdag
10.20
Brøndbyernes IF
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 25. september • pulje 9
NyBolig Park
Taastrup FC
NyBolig Park
25.
lørdag
10.25
RB 1906 (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 9
NyBolig Park
Taastrup FC (4)
NyBolig Park
25.
lørdag
10.25
Greve Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 10
NyBolig Park
Taastrup FC (1)
NyBolig Park
25.
lørdag
10.25
Himmelev-Veddelev BK (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 25. september • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Taastrup FC
Himmelev Idrætspark
25.
lørdag
10.50
Karlslunde IF (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 9
NyBolig Park
Taastrup FC (2)
NyBolig Park
25.
lørdag
10.50
VG Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 25. september • Pulje 2
Kirke Hyllinge Stadion
Taastrup FC
Kirke Hyllinge Stadion
25.
lørdag
11.10
Greve Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 25. september • pulje 9
NyBolig Park
Taastrup FC
NyBolig Park
25.
lørdag
11.15
RB 1906 (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 10
NyBolig Park
Taastrup FC (1)
NyBolig Park
25.
lørdag
11.15
Gladsaxe-Hero BK (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 25. september • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Taastrup FC
Himmelev Idrætspark
25.
lørdag
11.30
Rebæk IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 25. september • Pulje 6
NyBolig Park
Taastrup FC
NyBolig Park
25.
lørdag
11.40
KFUM BK, Roskilde (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 9
NyBolig Park
Taastrup FC (2)
NyBolig Park
25.
lørdag
11.40
Karlslunde IF (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 10
NyBolig Park
Taastrup FC (1)
NyBolig Park
25.
lørdag
11.45
Kr. Hyllinge IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 25. september • Pulje 4
NyBolig Park
Taastrup FC
NyBolig Park
25.
lørdag
12.00
Fløng-Hedehusene
livescore
1 - 0
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 5
Hedehusene Idrætspark
Taastrup FC
Hedehusene Idrætspark
25.
lørdag
12.00
Himmelev-Veddelev BK
4 - 2
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (03-04) Efterår • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Taastrup FC
Himmelev Idrætspark
25.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
Spillet
Kvinder
U7
U7 piger 3-mands (15-16) - 25. september • Pulje 2
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 mands Bane F
Taastrup FC
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 mands Bane F
25.
lørdag
12.05
KFUM BK, Roskilde (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 9
NyBolig Park
Taastrup FC (4)
NyBolig Park
25.
lørdag
12.05
Greve Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 10
NyBolig Park
Taastrup FC (3)
NyBolig Park
25.
lørdag
12.24
Ejby IF Fodbold (1)
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 25. september • Pulje 6
NyBolig Park
Taastrup FC
NyBolig Park
25.
lørdag
13.00
Svogerslev BK
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 25. september • Pulje 4
NyBolig Park
Taastrup FC
NyBolig Park
Kommende hjemmekampe
September 2021
25.
lørdag
09.55
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 25. september • pulje 9
NyBolig Park
Orient GI
NyBolig Park
25.
lørdag
10.00
Taastrup FC
3 - 1
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (10) Efterår • Pulje 4
NyBolig Park
Fårevejle BK
NyBolig Park
25.
lørdag
10.00
Taastrup FC (4)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 9
NyBolig Park
Karlslunde IF (3)
NyBolig Park
25.
lørdag
10.00
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 25. september • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Greve Fodbold (2)
Himmelev Idrætspark
25.
lørdag
10.00
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 25. september • Pulje 2
Kirke Hyllinge Stadion
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Kirke Hyllinge Stadion
25.
lørdag
10.25
Taastrup FC (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 9
NyBolig Park
Greve Fodbold (3)
NyBolig Park
25.
lørdag
10.25
Taastrup FC (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 10
NyBolig Park
RB 1906 (1)
NyBolig Park
25.
lørdag
10.45
Taastrup FC (1)
livescore
8 - 2
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 2
NyBolig Park
BSF
NyBolig Park
25.
lørdag
10.45
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 25. september • pulje 9
NyBolig Park
Vallensbæk IF
NyBolig Park
25.
lørdag
10.50
Taastrup FC (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 10
NyBolig Park
Karlslunde IF (1)
NyBolig Park
25.
lørdag
10.50
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 25. september • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
BK Friheden
Himmelev Idrætspark
25.
lørdag
10.54
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 25. september • Pulje 6
NyBolig Park
Ejby IF Fodbold (2)
NyBolig Park
25.
lørdag
11.00
Taastrup FC
livescore
0 - 6
Kvinder
Senior
Kvindesjællandsserien - Efterår • Pulje 1
Tåstrup Idrætspark
Ølstykke FC
Tåstrup Idrætspark
25.
lørdag
11.00
Taastrup FC
Spillet
Kvinder
U7
U7 piger 3-mands (15-16) - 25. september • Pulje 2
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Lyngby Boldklub 1921
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
25.
lørdag
11.15
Taastrup FC (4)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 9
NyBolig Park
Greve Fodbold (3)
NyBolig Park
25.
lørdag
11.15
Taastrup FC (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 10
NyBolig Park
Karlslunde IF (2)
NyBolig Park
25.
lørdag
11.30
Taastrup FC
0 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (08) Efterår • Pulje 1
NyBolig Park - Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
NyBolig Park - Kunstgræs
25.
lørdag
11.40
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 25. september • Pulje 2
Kirke Hyllinge Stadion
FC Holte
Kirke Hyllinge Stadion
25.
lørdag
12.00
Taastrup FC
livescore
1 - 1
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 2
Tåstrup Idrætspark
Næstved I.F.
Tåstrup Idrætspark
25.
lørdag
12.05
Taastrup FC (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 9
NyBolig Park
RB 1906 (2)
NyBolig Park
25.
lørdag
12.05
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 25. september • Pulje 2
Kirke Hyllinge Stadion
Kirke Hyllinge IF
Kirke Hyllinge Stadion
25.
lørdag
12.35
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 25. september • Pulje 4
NyBolig Park
KFUM BK, Roskilde
NyBolig Park
25.
lørdag
13.25
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 25. september • Pulje 4
NyBolig Park
Albertslund BS 72
NyBolig Park
26.
søndag
10.00
Taastrup FC
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 26/9 • Pulje 2
Allerød Idrætspark
Solrød FC
Allerød Idrætspark
26.
søndag
10.25
Taastrup FC (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 26. september • Pulje 5
NyBolig Park
Solrød FC (1)
NyBolig Park
26.
søndag
10.50
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 26. september • Pulje 4
NyBolig Park
Svogerslev BK (2)
NyBolig Park
26.
søndag
11.15
Taastrup FC
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 4
NyBolig Park
BSF
NyBolig Park
26.
søndag
11.15
Taastrup FC (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 26. september • Pulje 5
NyBolig Park
Svogerslev BK (1)
NyBolig Park
26.
søndag
11.40
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 26. september • Pulje 4
NyBolig Park
Køge BK (3)
NyBolig Park
26.
søndag
12.30
Taastrup FC
livescore
-
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (11) Efterår • Pulje 3
NyBolig Park
Nykøbing FC
NyBolig Park
26.
søndag
14.30
Taastrup FC
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 2
NyBolig Park
Greve Fodbold
NyBolig Park
27.
mandag
20.15
Taastrup FC (2)
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 5
NyBolig Park - Kunstgræs
Hundige BK (1)
NyBolig Park - Kunstgræs
29.
onsdag
18.15
Taastrup FC
-
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (07) Efterår • Pulje 1
Gadehaveskolen kunstgræs
IF Skjold Birkerød
Gadehaveskolen kunstgræs
29.
onsdag
19.00
Taastrup FC (1)
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 7
NyBolig Park - Kunstgræs
Fløng-Hedehusene Fodbold
NyBolig Park - Kunstgræs
30.
torsdag
18.30
Taastrup FC
-
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (05) Efterår • Pulje 1
Gadehaveskolen kunstgræs
Snekkersten IF
Gadehaveskolen kunstgræs
Kommende udekampe
September 2021
25.
lørdag
10.00
Karlslunde IF (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 10
NyBolig Park
Taastrup FC (3)
NyBolig Park
25.
lørdag
10.00
Greve Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 25. september • Pulje 6
NyBolig Park
Taastrup FC
NyBolig Park
25.
lørdag
10.20
Farum BK (1)
Spillet
Kvinder
U7
U7 piger 3-mands (15-16) - 25. september • Pulje 2
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Taastrup FC
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
25.
lørdag
10.20
Brøndbyernes IF
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 25. september • pulje 9
NyBolig Park
Taastrup FC
NyBolig Park
25.
lørdag
10.25
RB 1906 (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 9
NyBolig Park
Taastrup FC (4)
NyBolig Park
25.
lørdag
10.25
Greve Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 10
NyBolig Park
Taastrup FC (1)
NyBolig Park
25.
lørdag
10.25
Himmelev-Veddelev BK (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 25. september • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Taastrup FC
Himmelev Idrætspark
25.
lørdag
10.50
Karlslunde IF (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 9
NyBolig Park
Taastrup FC (2)
NyBolig Park
25.
lørdag
10.50
VG Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 25. september • Pulje 2
Kirke Hyllinge Stadion
Taastrup FC
Kirke Hyllinge Stadion
25.
lørdag
11.10
Greve Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 25. september • pulje 9
NyBolig Park
Taastrup FC
NyBolig Park
25.
lørdag
11.15
RB 1906 (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 10
NyBolig Park
Taastrup FC (1)
NyBolig Park
25.
lørdag
11.15
Gladsaxe-Hero BK (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 25. september • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Taastrup FC
Himmelev Idrætspark
25.
lørdag
11.30
Rebæk IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 25. september • Pulje 6
NyBolig Park
Taastrup FC
NyBolig Park
25.
lørdag
11.40
KFUM BK, Roskilde (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 9
NyBolig Park
Taastrup FC (2)
NyBolig Park
25.
lørdag
11.40
Karlslunde IF (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 10
NyBolig Park
Taastrup FC (1)
NyBolig Park
25.
lørdag
11.45
Kr. Hyllinge IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 25. september • Pulje 4
NyBolig Park
Taastrup FC
NyBolig Park
25.
lørdag
12.00
Fløng-Hedehusene
livescore
1 - 0
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 5
Hedehusene Idrætspark
Taastrup FC
Hedehusene Idrætspark
25.
lørdag
12.00
Himmelev-Veddelev BK
4 - 2
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (03-04) Efterår • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Taastrup FC
Himmelev Idrætspark
25.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
Spillet
Kvinder
U7
U7 piger 3-mands (15-16) - 25. september • Pulje 2
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Taastrup FC
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
25.
lørdag
12.05
KFUM BK, Roskilde (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 9
NyBolig Park
Taastrup FC (4)
NyBolig Park
25.
lørdag
12.05
Greve Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 10
NyBolig Park
Taastrup FC (3)
NyBolig Park
25.
lørdag
12.24
Ejby IF Fodbold (1)
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 25. september • Pulje 6
NyBolig Park
Taastrup FC
NyBolig Park
25.
lørdag
13.00
Svogerslev BK
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 25. september • Pulje 4
NyBolig Park
Taastrup FC
NyBolig Park
26.
søndag
10.00
Køge BK (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 26. september • Pulje 4
NyBolig Park
Taastrup FC (2)
NyBolig Park
26.
søndag
10.00
Ishøj IF (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 26. september • Pulje 5
NyBolig Park
Taastrup FC (1)
NyBolig Park
26.
søndag
10.45
Måløv BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 26/9 • Pulje 2
Allerød Idrætspark
Taastrup FC
Allerød Idrætspark
26.
søndag
11.15
Solrød FC (3)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 26. september • Pulje 4
NyBolig Park
Taastrup FC (2)
NyBolig Park
26.
søndag
11.30
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 26/9 • Pulje 2
Allerød Idrætspark
Taastrup FC
Allerød Idrætspark
26.
søndag
12.05
Solrød FC (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 26. september • Pulje 5
NyBolig Park
Taastrup FC (1)
NyBolig Park
26.
søndag
12.30
Solrød FC
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 5
Solrød Idrætscenter
Taastrup FC
Solrød Idrætscenter
26.
søndag
12.30
Vallensbæk IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (05) Efterår • Pulje 1
Vallensbæk Idrætscenter kunst
Taastrup FC
Vallensbæk Idrætscenter kunst
26.
søndag
13.00
Hundige BK
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 6
Hundige Boldfælled Kunst
Taastrup FC
Hundige Boldfælled Kunst
27.
mandag
17.30
VG Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Efterår • Pulje 3
Viby Idrætsanlæg
Taastrup FC (1)
Viby Idrætsanlæg
27.
mandag
19.00
BK Friheden
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2021 • Pulje 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Taastrup FC
Avedøre Stadion Kunstgræs
30.
torsdag
17.45
Reerslev IF
-
Herrer
M+32
8-M+32 2 - Efterår • Pulje 4
Reerslev Skole
Taastrup FC
Reerslev Skole
30.
torsdag
18.00
BK Avarta
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 2
Espelundens Idrætsanlæg
Taastrup FC
Espelundens Idrætsanlæg
30.
torsdag
18.00
Albertslund IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 4
Albertslund Stadion
Taastrup FC
Albertslund Stadion